پاکدشت کالا
پاکدشت کالا

پاکدشت کالا نیازمندی های آنلاین شهرستان پاکدشت و حومه است .  

آگهی های ( کالا ، محصولات ، معرفی مشاغل و کسب و کارها ) در مناطق را به شما معرفی می‌کند . ماموریت پاکدشت کالا ارائه‌ی شفاف اطلاعات به کاربران هست و در فرآیند خرید و فروش هیچ دخالتی ندارد و مسئولیتی در خریدو فروش از کاربران را نمی‌پذیرد . به همین دلیل خواهشمندیم برای داشتن یک خرید امن به موارد زیر توجه کنید .

بررسی مشخصات آگهی دهنده

قبل از خرید ، مشخصات آگهی را بررسی کنید . ما در پاکدشت کالا تلاش می‌کنیم آگهی ها را درست نمایش دهیم اما با این حال ممکن است به اشتباه آگهی هایی در صفحه و دسته بندی دیگری ثبت شود . در این صورت لطفا با زدن دکمه‌ی « گزارش خطا » ما را از این مورد مطلع کنید .

تماس تلفنی قبل از خرید

قبل از خرید با آگهی دهنده ای که قصدفروش کالای خود را دارد تماس تلفنی بگیرید و از صحت قیمت و مشخصات آگهی اطمینان حاصل کنید . با توجه به تغییرات و ویرایش آگهی ها ممکن است اطلاعات آگهی دهنده به روز نباشد . در صورتی که متوجه شدید آگهی دهنده اطلاعات اشتباهی ثبت کرده با زدن دکمه‌ی « گزارش خطا » در صفحهآگهی ها ما را مطلع کنید .

ثبت اطلاعات آگهی دهنده

پاکدشت کالا صرفا یک صفحه نمایش آگهی هاست و آگهی ها را از بین هزاران آگهی شهرستان پاکدشت و حومه معرفی می‌کند . بنابراین هنگام خرید دقت کنید از چه آگهی دهنده ای خرید می‌کنید . ثبت اطلاعات آگهی دهنده به شما برای مراجعه به فروشنده و آگهی دهنده کمک می‌کند . 

شکایت از آگهی دهنده ها

آگهی دهنده های پاکدشت کالا همگی کاربران و همشهریان شهرستان پاکدشت و حومه  هستند . با این توضیحات تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین آدرس فیزیکی و شماره تماس آگهی دهنده ها ممکن است به درستی ثبت نشده باشد . در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشگاه های ثبت شده در پاکدشت کالا از طریق فرم « گزارش خطا در آگهی ها » به ما اطلاع دهید . در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا آگهی دهنده خاطی را از پاکدشت کالا حذف کنیم مگر اینکه آگهی دهنده مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند . علاوه براین می‌توانید در « سامانه ثبت گزارش مردمی » پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید .