پاکدشت کالا
پاکدشت کالا

پاکدشت کالا موتور جستجوی خرید هست که فروشنده‌های اینترنتی را به شما معرفی می‌کند. ماموریت پاکدشت کالا ارائه‌ی شفاف اطلاعات قیمتی به کاربران هست و در فرایند خرید دخالتی ندارد و مسئولیتی در خرید از فروشنده‌های اینترنتی نمی‌پذیرد. به همین دلیل خواهشمندیم برای داشتن یک خرید امن به موارد زیر توجه کنید.

بررسی مشخصات محصول فروشنده

قبل از خرید مشخصات محصول فروشنده را بررسی کنید. ما در پاکدشت کالا تلاش می‌کنیم قیمت فروشنده‌های مختلف را در محصول درست نمایش دهیم اما با این حال ممکن است به اشتباه قیمت فروشنده‌ای در صفحه یک محصول دیگر ثبت شود. در این صورت لطفا با زدن دکمه‌ی «گزارش خطا» ما را از این مورد مطلع کنید.

تماس تلفنی قبل از واریز وجه

قبل از خرید با فروشنده ای که قصد خرید کالا را دارید تماس تلفنی بگیرید و از صحت قیمت و مشخصات محصول و همچنین شرایط ارسال کالا اطمینان حاصل کنید. باتوجه به تغییرات بازار ممکن است اطلاعات فروشنده به روز نباشد. در صورتی که متوجه شدید فروشنده‌ای قیمت اشتباهی ثبت کرده با زدن دکمه‌ی «گزارش خطا» در صفحه محصول ما را مطلع کنید.

ثبت اطلاعات فروشنده

پاکدشت کالا صرفا یک موتور جستجوی خرید هست و محصولات را از بین هزاران فروشنده اینترنتی معرفی می‌کند. بنابراین هنگام خرید دقت کنید از چه فروشنده ای خرید می‌کنید. ثبت اطلاعات فروشنده به شما برای پیگیری سفارش کمک می‌کند. همچنین در صورت پرداخت اینترنتی کد تراکنش بانکی را نیز ثبت کنید تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این کد پیگیری کنید.

رجیستری تلفن‌های همراه

برای گوشی‌ها ما اطلاعات رجیستری فروشنده‌ها را نیز استخراج کنیم اما به دلیل مشکلات فنی احتمال خطا در استخراج این اطلاعات وجود دارد. بنابراین قبل از نهایی شدن خرید با تماس تلفنی از وضعیت رجیستری گوشی اطمینان حاصل کنید. اطلاعات بیشتر در «سایت همتا» وجود دارد.

شکایت از فروشگاه

فروشنده‌های پاکدشت کالا همگی کاربران و همشهریان شهرستان پاکدشت و حومه  هستند. با این توضیحات تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین آدرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده ممکن استبه درستی ثبت نشده باشد . در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در پاکدشت کالا از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشنده خاطی را از پاکدشت کالا حذف کنیم مگر اینکه فروشنده مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در «سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.