پاکدشت کالا
پاکدشت کالا

چرا پیشنهاد ما عضویت در سایت پاکدشت کالا است ؟

امروزه سایت ها ، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی بسیار زیادی هستند که تبلیغات محصول و یا کالای شما را خواهند کرد . تفاوت پاکدشت کالا با سایر این خدمات دهندگان در این است که پاکدشت کالا بابت انتشار آگهی هیچ هزینه ای دریافت نمی کند و با انتشار آگهی در پاکدشت کالا ( محصول ، کالا ، شغل و کسب و کار ) به راحتی به افراد عضو شده پاکدشت و حومه توسط موتور جستجوی منطقه ای گوگل قابل جستجو و نمایش خواهد بود . با استفاده از سایت پاکدشت کالا به آدرس ( www.pkalla.ir ) و دانلود اپلیکیشن پاکدشت کالادر مارکت های معتبر ( بازار Android ، اناردونی ios ) قابل دریافت خواهد بود و بعد از نصب و عضویت به راحتی آگهی های خود را بدون هیچ هزینه ای منتشر و مدیریت فرمایید . 

کالا‌های ریز و درشت شما در پاکدشت کالا

تیم توسعه دهنده ما در پاکدشت کالا به آسانی می‌توانید کالا‌ها، مشاغل و کسب و کار شما عزیزان را بر اساس محله دسته‌بندی کرده و به مخاطبین آن منطقه پیشنهاد دهند . که باعث بیننده بیشتر و توسعه کسب و کار و کالای شما عزیزان خواهد شد.

خرید و فروش بی‌واسطه

در پاکدشت کالا کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد ، پس دقت فرمایید که در خرید و فروش شما پاکدشت کالا هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند .