پاکدشت کالا
پاکدشت کالا

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی پاکدشت کالا

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری استفاده می کنیم

جستجو : ما بر اساس جستجو هایی که کاربران انجام می دهند صورت می گیرد ، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج پاکدشت کالا از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل ، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم . ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم.

اگر شما یک فروشنده هستید

خزشگر : ما فروشگاه های موجود در اینترینت را پویش کرده و اطلاعاتی که برای عموم موجود می باشد را گرفته و از آنها برای نشان دادن نتایج به کاربرانی که در پاکدشت کالا جستجو می کنند، استفاده می کنیم.

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های پاکدشت کالا ، کمک بگیریم ( مانند تحلیلگر گوگل ) . این اطلاعات می تواند شامل جنسیت ، سن و مکان شما باشد .

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم

امنیت اطلاعات شما برای پاکدشت کالا مهم می باشد . به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد ، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود ، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود . این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود . مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید ، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد .

اطلاع‌رسانی

ما ممکن است تغییرات و ویژگی های جدیدی که در پاکدشت کالا ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم ، به شما اطلاع‌رسانی کنیم .